P.T.

Windows 8 Consumer Preview

Zdravím,
stahoval někdo tuto zkušební verzi? Ztáhnul jsem ji pro zkoušku na PC s OS WinXP, které hardwarově vyhovuje nárokům popsaným na webu MS. Nicméně po spuštění instalátoru mi pouze vyskočila chybová hláška „This platform is not supported“. Podle ofiko vyjádření MS má fungovat tahle zkušební verze i na starých strojích s OS starším než Win 7 a Vista. Setkal se někdo se stejným problémem? Podařilo se ho nějak vyřešit/obejít?

Odpovědi
Michal Kole

Myslím, že když se jedná o zkušební veri, tak bude mít Microsoft nějaké „forum“, kam mohou uživatelé psát. Bohužel asi bude jen v angličtině.