dan1005ful1

windows 7 product key z 32 bit verze na 64bit verzi

Zdravím má windows 7 ultimate 32 bit. a zajímalo by mě jestli by se dal použít klíč z 32. bit verze na 64 bit. verzi ten klíč je už aktivovanej na 32 bit verzi ale jenom tak ze zajimavosti windows 7 mam OEM předem děkuji.

Nejlepší odpověď
Bedy

Souhlasím s cochee, licenčně na to přijde kredenc. Nicméně upozorňuji, že kompatibilita programů na x64 systému není 100% (já stále upřednostňuji 32bity, jsou spolehlivější) a pokud máte méně než 4GB RAM, tak se Vám 64bit nevyplatí.

Další odpovědi
cochee

Nemýlím-li se, technicky je licenční klíč na 32bit a na 64bit Win7 zaměnitelný, resp. nejsou vydány zvlášť klíče na 32bit a zvlášť na 64bit. Je-li to licenčně košer (ad mowla) nevím.

Hamon

U OEM nevím, ale u některých (multi?)licenčních progamů to možné je, dokonce i licenčně je to v pořádku.

anonym

Obávám se, že licenční politika MS toto nedovoluje.