bolak

Windows 7: poslední otevřené dokumenty – jak nastavit aby jich tam bylo víc jak 10?

Mám ve Win7 na liště připnutý notepad, a když na něj kliknu pravým tlačítkem, objeví se seznam naposledy otevřených či naposledy uložených TXT souborů, ale je jich tam jen 10. Je možné někde ve Win nastavit aby jich tam bylo víc, třeba 20?

Odpovědi
Emefej

Myslím, že to není věc nastavení OS, ale přímo každého konkrétního programu. V Excelu i Wordu by to mělo fungovat, Notepad asi tuto možnost nemá (jedu na Linuxu, jenom odhaduji, jak to funguje ve Win).

bolak

Ne, určitě to je věc windowsů a ne jednotlivých programů. Tam je sice taky uvnitř seznam naposledy otevřených, ale tohle je přímo ve win na liště, kam připneš zástupce a po najetí kurzoru a kliknutám pr.tlč. ti to ukáže přesně 10 posledních souborů, a to u jakýhokoliv programu, notepad, word, excel, vlc, prostě u všech. To by bylo dost nepravděpodobný aby programátoři všech těch programů nastavili pro win zobrazení přesně 10ti posledních..