Lejla

windows 7 hesla

mám problém..mám nově přeinstalovaný windows 7 a nemohu si změnit tapetu..většinou když si jí změním po 20ti minutách mám zase černou obrazovku… kde mohu sehnat heslo nebo kód zadarmo abych ho nemusela kupovat aby mi pak tapeta šla změnit..

Odpovědi
badisko

Pokud hledate klice na Windows 7 tak stim vam tady nikdo nepomuze a odkaz neposle …pokud jste koupila notebook a v nem byl.. uz nainstalovany Windows 7 tak se podivejte jestli ze spoda notebooku neni nalepka a nani uveden Product key > vaseho systemu …pokud jste jen opravovala windows ze zalohy a zustal tam ten stary melo by to fungovat a aktivovat se …no a tapeta to je tan nejmenci vec co pri neaktivovanem OS ceka …ale taky ruzne aktualizace jak bezpecnostni tak vylepseni atd …takze bych doporucoval si ho aktivovat zakoupenim …

Bedy

Víte, Windows není zadarmo – bohužel je placený, a tak je nutné si koupit licenci nebo tzv. legalizační sadu.

Pokud chcete mít systém, který je zdarma, doporučím Vám Ubuntu. Vizte www.ubuntu.cz
Ubutnu je zdarma, v češtině a princip ovládání je de facto stejný. Instalace je jednoduchá, myslím si, že byste ji zvládla.

anonym

Nemáte na mysli toto? http://www.al­za.cz/software/o­peracni-systemy/microsoft-platforma/windows-7/home-premium/18851486­.htm