Deter

Windows 7, Excel 2007 – jak rozdělit záložky/soubory na spodní liště?

Mám v Excelu 2007 otevřeny dva různé soubory a chtěl bych je na monitoru zobrazit oba naráz. Na spodní liště ve Windows jsou sice dvě záložky reprezentující každá jeden ze souborů, ale když na jeden kliknu, tak se obsah souboru zobrazí v okně namísto toho předchozího. Není tedy možné si dát např. na levou stranu monitoru okno s jedním souborem a na pravou stranu okno s druhým, protože využívají totéž okno a jen se dá mezi nimi přepínat. Jak toto vyřešit?
Doplňuji:
arygnoc: Díky, to je to, co jsem hledal. Sice je to pořád v rámci jednoho okna, ale líp to asi Excel neumí a tak nějak mi to i stačí :)

Nejlepší odpověď
arygnoc

lze.

pod pravým horním rokem máte ikonky na shození na lištu a max. zvětšení.
kfdyž máte otevřených víc souborů (v excelů, je podobné submenu POD tímto pravým rohem.
tam lze uspořádat si je (třeba vedle sebe), chce si to pohrát.

viz obr na http://heureka­.tym.sk/excel­.jpg

Další odpovědi
Alesh

Jde to přesně jak potřebuješ, bez nějakých polovičních řešení a to takto:

  1. Otevřu první soubor jakýmkoli způsobem.
  2. Druhý soubor už otevřu tak, že nejprve spustím Excel samotný a teprve z něho otevřu požadovaný soubor.

anonym

Původně jsem to špatně přečetl, takže má pravdu Alesh.