windows 7 a jeho odstaneni monstrozniho balastu a nesmyslu

prosim vas,jak mam vykuchat windows 7?byly tu programy jako treba xplite,nlite,vlite atd,ale pro w7 jsem na inetu nic nenasel!hlavne potrebuju odstranit internet explorer a outlok,monstra,kte­ry zabiraji prostor a zdrzujou windows.Diky
Doplňuji:
ja si potrbuju udelat svoje instal cd bez toho nebo nainstalovat a odstranit ,inet explo a dalsi

Odpovědi
NeřeknuCZ

Ahoj, nějak jsem nepochopil tvojí otázku … ptáš se na to, jak po přeinstallaci windowsu znovu najít nějaké programy nebo jak ?

leporela22

Internet explorer nejde odstranit ani zastavit bez internetu explorer by si neotevřel ani šložku natož internet.
Internet explorel je základní program ve windowsu a je na něm postaveno spousta programů proto odstranit nejde.

cochee

Ono by to mělo jít s tím vLite, doporučuji článek ve zdroji. IE údajně skutečně ve Win 7 je odstranitelný, nicméně ne úplně, v systému po něm zůstávají různé komponenty, které by mohly vyžadovat nainstalované aplikace třetích stran. Jestli to ale ten vLite umožňuje, to nevím.
Doplňuji:
Autor nLite/vLite, Dino Nuhagic, píše na svých stránkách, že chystá podobný nástroj přímo pro W7, dostupný v řádu měsíců (poznámka je ze srpna t. r.), zatím bude tedy muset stačit ten vLite s úpravami podle zmíněného článku.

Zdroj: http://pctunin­g.tyden.cz/in­dex.php?option=com_con­tent&view=arti­cle&id=14072&ca­tid=24&Itemid=77

anonym

nLite 1.4.9.3,diky

huxa

leporela22 – nešiř prosím bludy

anonym

prosim te ,co si toim myslel?