Paulovič

Poradíte, jak u Windows10 upravit jas obrazovky?

Dobrý den, po aktualizaci na Win 10 se mi snížil jas obrazovky na miminum, i když ovládání ukazuje 100% – v reálu je na minimu, nelze žádným způsobem zvýšit… Poradíte? Jsem lajk, takže prosím všechno vysvětlit polopatě :) děkuji

Zkoušel jsem všechny možnosti s tlačítky „Fn“ ale bez úspěchu, na netu jsem se dočetl, že to bude asi nějakou grafickou kartou ale aktualizace jsou v pořádku… tak nevím

Odpovědi
anonym

Zkoušel jsi kávesu vlevo nahoře jak máš sluníčko na pc?
F2,F3?

postcd

nevěděl jsem že jde jas měnit v počítači, myslel jsem že to jde jen na monitoru (na monitoru k tomu bývají tlačítka)