jjsemtujak

Windows.......

Jaký je rozdíl mezi windows XP professional, home a windows 7?

Nejlepší odpověď
Ala81

Win XP Professional jsou urceny spise pro firemni pocitace zapojene do site, podporuji pripojovani, do sitove domeny, maji navic i nektere sluzby potrebne predevsim pro konektivitu v siti, verze Home se da do site pripojit taky, ale pouze do pracovni skupiny, ne do domeny, v tom je nejpodstatnejsi rozdil, jinak z uzivatelskeho hlediska jsou obe varianty totozne.

Sedmicky jsou ted pred par dny oficialne vydanou nejnovejsi verzi systemu Windows a taky vychazeji ve verzich Professional, Home a jeste snad v jakemsi kompromisu Small Business.

Další odpovědi
LuciJe

Každé umí něco jiného. Windows XP professional a home edition jsou dvě verze staršího typu tohoto OS (professional toho umí o trochu více, pro běžného uživatele je home edition zcela dostačující), windows 7 jsou nejnovější verzí.