mikik

Windous XP přehrávání?

Dobrý den.Mám problém se spuštěním videa na internetu.Mám nově nainstalovaný windous XP.Video ve zprávách spustím ale když chci pustit video ze streemu nebo z české televize tak se mi zobrazí že nemám nainstalovaný flash 11.3.300.Ten jsem nainstaloval ale stejně mi to nejde.Nevíte jaký program stáhnout?Nebo prosím zaslad odkaz.Díky

Odpovědi
www

A máš originální XP? V těch by to mělo chodit 😉.

Hohny

Zdravím, zkuste spíše jiný internetový prohlížeč nebo aktualizovat ten aktuální. Stáhněte si např. Google Chrome, který vám sám nabídne instalaci java pluginu při přehrání videa.
Doplňuji:
Tím java jsem myslel flash, ale to je jedno, stáhne si vše co je potřeba.