Win. media center a you tube

čus lidi chtěl bych se zeptat jestly někdo nevíte jak spustit ve windows media center you tube mám win 7 ultimate 64 bit a macro tube mi nejde a Yougle Vista mi taky nejde nevíte někdo jiný kodeky nebo tak něco dík.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Počkejte, to je zmatek...
Videa z Youtube přehrát ve Windows Media lze. Více najdete v odkazu níže, co je ve zdroji.

Jinak pod čarou - do počítače neinstalujte žádné balíky kodeků typu K-Lite, Codec Pack All in One a podobné, protože ty dokážou udělat pěkný bordel a zmatek. Pokud chcete přehrávat videa, která Váš přehrávač nedovede přehrát, doporučím lepší volbu, a to Combined Community Codec Pack nebo přímo filtry (ffdshow, atd.)

Zdroj: http://technet.idnes.cz/tipy-p ro-windows-7-naucte-windows-me dia-center-prehravat-video-z-y outube-14l-/software.aspx?c=A1 01201_090211_software_dvr

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

sgr

na té stránce je jasně napsané že nainstalovat doplněk macro tube a to nefunguje už jsem to zkoušel a na různých forech se píše že macro tube k.o. a je to tak a youngle vista taky nic takže se ptám jestly to někdo we win media center spustil tak jak to proved

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.