sgr

Win. media center a you tube

čus lidi chtěl bych se zeptat jestly někdo nevíte jak spustit ve windows media center you tube mám win 7 ultimate 64 bit a macro tube mi nejde a Yougle Vista mi taky nejde nevíte někdo jiný kodeky nebo tak něco dík.

Nejlepší odpověď
Bedy

Počkejte, to je zmatek…
Videa z Youtube přehrát ve Windows Media lze. Více najdete v odkazu níže, co je ve zdroji.

Jinak pod čarou – do počítače neinstalujte žádné balíky kodeků typu K-Lite, Codec Pack All in One a podobné, protože ty dokážou udělat pěkný bordel a zmatek. Pokud chcete přehrávat videa, která Váš přehrávač nedovede přehrát, doporučím lepší volbu, a to Combined Community Codec Pack nebo přímo filtry (ffdshow, atd.)

Zdroj: http://techne­t.idnes.cz/ti­py-pro-windows-7-naucte-windows-media-center-prehravat-video-z-youtube-14l-/software.aspx?c=A101201­_090211_softwa­re_dvr

sgr

na té stránce je jasně napsané že nainstalovat doplněk macro tube a to nefunguje už jsem to zkoušel a na různých forech se píše že macro tube k.o. a je to tak a youngle vista taky nic takže se ptám jestly to někdo we win media center spustil tak jak to proved