balca

WIN 7-instalace,for­mátování

Dobrý den,chci nainstalovat win 7 nyní mám originální xp.
V počítači mám win 7 soubor iso.
Takže mám nejdříve vypálit iso na disk,zformátovat disk.
Ale jaký disk mám zformátovat? Mám rozdělený disk na C:/(tam mám program files atd..) a pak mám D:/ tam mám největší kapacitu a dále tam mám zálohu.
Takže jsem se chtěl zeptat,který disk mám zformátovat a kdy,před instalací nebo v průběhu instalace?

Nejlepší odpověď
casey

vypalit na disk, vlozit disk do mechaniky, nabootovat z cd a instalace se sama zepta na jaky oddil win nainstalovat. V tomto pripade zvolis ten oddil na jakem mas dnes win (tj. program files atd.)Nezapomen co potrebujes, zazalohovat, vse co je na tomto oddile zmizi.