hippeace

Win 7 a ukládání do některých souborů

Od doby co máme Win 7 mi nejdou ukládat některé věci
1. ve složce Users jsem si vytvořila vlastní složku ale do ní nemůžu ukládat přímo z programů (např: otevřu nový World něco napíši a rovnou to uložím) počítač žádá oprávnění zprávce ale já jsem zprávce
2. ProgramFiles – když do ProgramFiles vkládám programy „jejich“ instalací tak s tím počítač nemá problém ale když já pak do programů v této složce chci něco uložit tak to zas nejde
Nevíte čím by to mohlo být?
Doplňuji:
ale at klikám jak klikám stejně mi to zamítne a nic se mi neuloží

Odpovědi
Funna

ať si klidně žádá..jen to odklepni…jako že souhlasíš a jede se dál…to jsou prostě sedmičkytak se chovají…

Doplňuji:
teď mi došlo, že chceš ukládat přímo z programů…sice nechápu proč, když na to máš Dokumenty, které jsou v User a pod tvým jménem a tam se ti to bez problému uloží…ale mám obavu, že to co chceš ty asi nepůjde…