allayne

win 7 a dvě sítě

Zdravím, když do ntb připojím kabel, objeví se mi dvě sítě, jedna původní, shodná s označením při spuštěné wifi a druhá – veřejná – se kterou se nedá vůbec nic dělat. Když ji zakážu, zakáží se mi obě, net vůbec nejde. Kde je problém, dělá to win 7 nebo what?
Doplňuji:
ty dvě sítě se blokují, jsou tam obě, nejsem antitalent, ale toto nechápu…

Nejlepší odpověď
rynek878

zde je návod, jak si počínat při nastavení sítě:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­0153nadap110334320­670232.jpg

GangstaHelper

To je Win7 – taky to nechápu.

Ale kdybych u toho byl, tak bych to po pár hodinách nějak vykutil…