Armanej60

Wikia (Autorská práva)

Dobrý den
Jsou stránky Wikia, což je něco jako wikipedie akorát je to zaměřené na jednu věc. Našel jsem stránku Wikia o hře (konkrétně Mass Effect) která je ale celá v angličtině. Našel jsem i českou verzi Wikia Mass Effect ale tam některé věci chybý. Chtěl bych nějaký text z Anglické verze Wikia přeložit a dát ho na českou verzi. Jr tohle povoleno? Není to porušení autorských práv?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Záleží pod jakou je to licencí

Další odpovědi
fortin

Není-li uvedeno jinak, je text na stránkách Wikia pod licencí Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0 (Unported) (CC-BY-SA). Takže v pohodě překládej.