Miisa

Wifi, Synchronizace telefonu

Dobrý den mám dvě otázky. Dostala jsem nový telefon Samsung Galaxy Y a nikdy jsem neměla android

  1. Proč nelze provést synchronizaci mezi mým starým telefonem Nokia a Samsungem? Je to tím že je to jiný výrobce?
  2. Mám sice internet v mobilu a připojení na wifi, ale nemohu se připojit. S wifi nemám opravdu žádné zkušenosti … Předem díky za všechny rady a informace :)

Nejlepší odpověď
www

  1. Ty dva telefony to spolu neumějí
  2. Net v mobilu na wifi nepotřebuješ, stačí jít do nastavení telefonu, připojení, wifi, případně vyhledat, pak už jen zvolíš poskytovatele a připojit.