Wifi s heslem a bez hesla

Proč když se chci připojit na wifi v mobilu a
zadám heslo na moji wifi zabezpečenou heslem u mě doma tak mi napíše mobil ověření se nezdařilo, a nemužu se pripojit? zrušímli zabezpečení tak se připojím ale když použiji telefon mamželky tak se připojím bez problému na zabezpečenou sít předem dík F.

Odpovědi
Michal Kole

Asi bude problém se zabezpečením pomocí kódování WEP, WPA WPA2

Pokud tvůj mobil umí jen WEP a síť je zabezpečená pomocí WPA2 tak se k ní nelze připojit.