Nechápavé

Wifi router – strasne pomaly, co s tim?

Gecco diky za rady ssid a heslo zmeneno ale ted internet strasne pomaly nacita se to i minutu co delat?Driv to bylo rychly

http://letecka­posta.cz/451639993

Odpovědi
gecco

😉
A jak máš nastavený QoS, pásma (b/g/n), nekoliduje ti zvolený kanál s nějakým jiným routerem v okolí?
___
Takto řečeno to může být naprosto leccos…
😉
_____________­______________________
QoS vypni úplně (pokud jej nepoužíváš)…
A co ten zbytek?

talka

Jen info. Estonska firma zacala v provozu testovat novou technologii li-fi : rychlost přenosu dat 224 gigabitů za sekundu, při takové rychlosti by se dalo stáhnout najednou 18 filmů o velikosti 1,5 GB za jednu sekundu.

gecco

Talko, v praxi to bude mene pohodlne (vuci wifi) – a na praxi si navic jeste nejakou dobu pockame…
😉

talka

Míro, soulasím; byla to jen zajímavá informace. Zdena Lexová-Talířová