Rino5000

WiFi Router

Dobrý den
Mám internet od UPC, ale chtěl bych si k tomu koupit router, aby mi to fungovalo i na PS3. Mohli byste mi dát odkaz na nějaký dobrý router a ještě mi říct jak ho mám zprovoznit aby fungoval na PC i na PS3.
Doplňuji:
A aby byl ten router i trochu levný

Nejlepší odpověď
DDarent

router si musíte najít sám podle ceny, dosahu, atd.
přiojí se to prostě tak, že jeden kabel se strčí do počítače a ten vod internetu se strčí do routeru. je to vpodstate poze něco jako ,,přestupní stanice'' pro kabel, akorát že bezdrátově přenáši signál wi-fi.

Další odpovědi
beliner

Zdravím, doma mám D-Link model di-524. JSem s ním maximálně spokojený. Mám taktéž UPC. PS3 mi jede skrze wifi. Nastavení je v manuálu od PS3.

Mějte se

Skalda

jen abych dopnil. Je router i wifi? Byla potreba v tomto pripade router zabezpecit. Otazkou je take nastaveni. V lepsim pripade ze jde o obycejny router bez wifi by se nemusel ani konfigurovat. Po zastrceni kabelu do routeru by Vas pocitac mel obdrzet veskera dulezita nastaveni sam. Konfigurace wifi routeru je jinak u kazdeho (vizuelne) jina a proto je kolikrat zapotrebi zkusenejsiho uzivatele aby Vam pomohl.

Jinak na Routeru pro domaci pouzitzi prakticky nezalezi, muze to byt ten nejlevnejsi. Doporucuji Ovislink, TP-LINK, D-LINK. Mimo Ovislink jsou vsechny za minimalni ceny.

Jeste doplnim kabel z modemu od UPC musi prijit do zdirky kde je napsane WAN. Ostatni jsou porty pro (LAN), tedy vase zarizeni.