Avatar uživatele
Rino5000

WiFi Router

Dobrý den
Mám internet od UPC, ale chtěl bych si k tomu koupit router, aby mi to fungovalo i na PS3. Mohli byste mi dát odkaz na nějaký dobrý router a ještě mi říct jak ho mám zprovoznit aby fungoval na PC i na PS3.
Doplňuji:
A aby byl ten router i trochu levný

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4739 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
DDarent

router si musíte najít sám podle ceny, dosahu, atd.
přiojí se to prostě tak, že jeden kabel se strčí do počítače a ten vod internetu se strčí do routeru. je to vpodstate poze něco jako ,,přestupní stanice'' pro kabel, akorát že bezdrátově přenáši signál wi-fi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beliner

Zdravím, doma mám D-Link model di-524. JSem s ním maximálně spokojený. Mám taktéž UPC. PS3 mi jede skrze wifi. Nastavení je v manuálu od PS3.

Mějte se

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Skalda

jen abych dopnil. Je router i wifi? Byla potreba v tomto pripade router zabezpecit. Otazkou je take nastaveni. V lepsim pripade ze jde o obycejny router bez wifi by se nemusel ani konfigurovat. Po zastrceni kabelu do routeru by Vas pocitac mel obdrzet veskera dulezita nastaveni sam. Konfigurace wifi routeru je jinak u kazdeho (vizuelne) jina a proto je kolikrat zapotrebi zkusenejsiho uzivatele aby Vam pomohl.

Jinak na Routeru pro domaci pouzitzi prakticky nezalezi, muze to byt ten nejlevnejsi. Doporucuji Ovislink, TP-LINK, D-LINK. Mimo Ovislink jsou vsechny za minimalni ceny.

Jeste doplnim kabel z modemu od UPC musi prijit do zdirky kde je napsane WAN. Ostatni jsou porty pro (LAN), tedy vase zarizeni.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek