Epson

Wifi připojení

ahojte měl bych dotazeček,když je wifi připojení,mam mobil nokia 5800 mam tam wifinu už připojenou zprovoznil mi jí bratr ale daval tam nějaky kod aby se k tomu připojení mohl připojit,nevíte kde se ten kod bere ?

Nejlepší odpověď
beer

Pravděpodobně se jedná o heslo k síti WiFi – dodá ti ho poskytovatel sítě (většinou bývá poskytovatel uveden v názvu sítě)

Další odpovědi
DDarent

Na to, abysise dostal k Wifi, musíš mít Kod, aby se tam každej jentak nedostal, takže jestli je to Wifi tvoje, tak bysis si mněl znát svoje heslo ne???