AliG Cz

Kdyz na notebooku nefunguje wifi, aby se nemusel kupovat novy notebook, da se k tomu zakoupit nějaké příslušenství?

Chtěl bych se zeptat…
Kdyz Na notebooku nefunguje wifi, aby se nemusel kupovat novy notebook, da se k tomu zakoupit nějaké příslušenství?
Omlovam se z pravopis, píšu to na tabletu…

Odpovědi
anonym

Nefunguje/není? Pokud není – adaptér. Pokud je a nefunguje, popište problém – jinak není pomoci…

Funna

ano…nějaký síťový adaptér Wi-Fi přes USB…na netu se jich dá najít víc než dost…

anonym

Jasně – můžeš koupit externí wifi s připojením USB, např. – https://www.mi­ronet.cz/tplink-tlwn722n-wireless-usb-adapter-150mbps-4dbi-antena-80211-n+dp109927/
😉