Miru1

Wifi-Jak se dá do wifi Zyxel 660 připojit USB modem na 3G síť ?

Existuje nějaká přechodka nebo něco jiného? Protože usb port nemá.
Doplňuji:
Dá se tedy mobilní USB nějak zapojit do tohoto modemu ?

Nejlepší odpověď
tom004

Podle mne to nejde. Zyxel 660 je modem pro připojení pevné linky,doma mám připojení od O2, O2 TV,připojení „drátem“ a vytvoření vi-fi sítě. USB modem slouží k mobilnímu, připojení PC. A není USB modem na 3G síť. Pokud se připojí na síť 2G,svítí LED dioda zeleně,pokud na 3G,svítí modře. Obojí používám už několik let.
Doplňuji:
Ne.

Další odpovědi
Hlada

Do tohoto ne. Existují však modemy, které vstup USB na 3G síť mají.

Zdroj: http://www.sun­tech.cz/produk­t/158984-well-wrc5010nu-wi-fi-router-150mbps-3dbi-fixni-antena-usb