Bronzový

Wifi do notebooku

- jsou rozměrově všechny stejné a do patice padnou všechny, nebo mám sledovat nějaký parametr?
Doplňuji:
montovat uplne jednoduse, staci dva sroubky a jsem primo na slotu s kartou wifi :-), neni to zas tak slozite, jen jsem nevedel jak moc se jednotlive karty meni - diky za odpovedi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Máte na mysli Externí Wi-Fi ? Nebo máte na mysli dokoupení Wi-Fi a instalace tzv. vestavěné Wi-Fi?

V prvním případě vyhledejte ex. wi-fi přes USB (nejlevnější, decentní anténka, nebo žádná, skladné) a nemusíte sledovat žádný parametr.

U druhé možnosti upozorňuji na rozdílné díly v noteboocích, dokupovat do notebooku tzv. vestavěný díl, nebo díl který tam nepatří je dost složitá záležitost, rozměrově jsou skoro všechny moduly stejné, ale s připojením (port - typ portu) je to výrobce od výrobce jiné, každý si to vymyslí jinak.

Pro Miroslavst : "Wi-Fi":http://wifi.aspa.cz/ je bezdrátové připojení k internetu, to máš pravdu, jen nechápu " KdoSiodJinud" jakým způsobem chce to wi-fi do noťase "montovat" :)
Doplňuji:
Jo takto, ona je v nějakým PCiExpress slotu nebo tak ? No když je vyměnitelná ,tak by jsi měl v dokumentaci mít napsán typ slotu.. a podle toho např: na Alza.cz nebo czc.cz dohledat "wifi kartu":http://wifi.aspa.cz/. Ja myslel že chceš měnit wi-fi v nějakém notasu třeba od Dell kde vše k sobě pokud možno "slito" .)

Další odpovědi:

Zlatý

není náhodou zkratka wifi technologie přenosu-bezdrátové připojení k internetu?
Jestli je kabelem zařízení spojeno s počítačem nebo přes usb je již jiná věc.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.