Widnows 7 na netbook, co s tím?

Dobrý den… Chtěla bych se zeptat, když si koupím windows 7 na CD, jak ho dám do netbooku když nemá mechaniku? De to vůbec? :)
Děkuji

Nejlepší odpověď
beer

No, jde to, třeba takto:

http://extra.blog­.zive.cz/2009/07/­instalace-windows-7-na-acer-aspire-one-d150/

Možná ale bude pro tebe jednodušší nic nekupovat, zajít s netbookem do servisu a objednat instalaci Win tam ..

Další odpovědi
DDarent

tak si radši nekupuj Win 7, ale tu mechaniku, protože notebook, kterej nemá CD mechaniku nebude vůbec výkonej a Win 7 by nemusel utáhnout!!!

led

Dá sa nahrať Win7 Start (ide aj s netbookom) aj pomocou externej mechaniky alebo kľúča.
DDarent,
Netbook je práve preto úspešný, že nemá zbytočné zariadenia, čím šetrí na váhe a energii. Diskovú mechaniku predsa nie je treba denne. Používam aj netbook s Win7 a som spokojná. Ktoby sa ťahal s ťažkou príšerou a vecami, ktoré nepotrebuje…