FikeCZ

Widget dotazy

Na vanoce sem dostal LG GS290..a mam tam 3 widgetove stranky nebo,nevím jak to nazvat..Je to prostě že jednu stranu mam na hudbu na dalši nemam nic a na dalši mám kontakty..Dá se tam přidat více stran?Jak?…Mobil sem dostal po brachovy jelikož ho nepotřeboval..ale navod sem k tomu nedostal..

Odpovědi
nelka1995

jedna stránka je na hudbu, kalendář, hodiny facebooku
další na kontakty(rychlá volba)
další na poslední aktivitu(poslední volané kontakty přijaté sms)
na každé stránce se věci přidávají jinak, ale vždz je to dole nad 4 ikonkami(zpráva, menu, ..)býváto buď v levém nebo pravém rohu