Chandler

Wibiya lišta, váš názor ..

Jaký máte na tuhle lištu názor? Je to bezpečné si to vložit na web?

http://www.wi­biya.com/

Nejlepší odpověď
Terryle

Nechápu, nač si někdo tímhle vším bordelí počítač a prohlížeč :o/ když vidím v počítači rodičů prohlížeč, kde půlku monitoru zabírají různý lišty, otevírá se mi kudla v kapse. Ale je to jejich počítač.
Podle mě si těmahle lištama si v lepším případě jen znepřehledníte prohlížeč a zpomalíte chod počítače. V tom horším si tam nataháte spywary a jinou havěť.