Avatar uživatele
ptáč

Wi-Free bude vysílat na plný výkon?

http://m.zive­.cz/otazky-a-odpovedi-k-wi-free-musi-internet-sdilet-kazdy-zakaznik-upc/a-179027/

Mě stačí 25% výkonu rádia. UPC umožní sdílení připojení. Znamená to, že mi bude WiFi router vysílat 100% pro cizí?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3176 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

Tak to odhlaš, stejně to k ničemu není. Jen to je další SSID v tak zarušeném prostředí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nevěřím tomu,je to asi kravinka.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Před hodinou (je půl druhé v noci) jsem došel dom z hospody, kde se známému starám o wifi, právě toto jsem řešil. Na stejném kanálu, kde vysílá SSID, které jsem konfiguroval, vysílá zároveň SSID „UPC Wi-free“ – změnil jsem kanál, Wi-free se tam přestěhovala taky. Zdá se, že veškerá nastavení, tedy i vysílací výkon, který nastavím v managementu AP, ta Wi-free kopíruje. Vysílač Wi-free má velmi podobnou MAC adresu jako ta uživatelsky nakonfigrovaná wifina, zdá se, že v „krabici“ jsou opravdu dva vysílače. Datové toky by měly být oddělené, ale mám podezření, že se stejně ty dvě wifiny hádají (proto jsem to začal zkoumat, servírka mi říkala, že wifi nějak blbne).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gecco

Nepoužívej modem/router dodaný UPC…
😉
Mám svůj router – a na ten se mi UPC ´nedostane´ – můžou si ledatak ´trhnout´…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ptáč

Podle toho, co jsem kdesi přečetl, je služba dobrá jen pro studenty, manažery, ředitele a zaměstnance charit. Ostatní pracující lidi přepnou na připojení svého mob. operátora. Jinak nemívají čas sedět pod domy a sledovat internet. Na všemožné využívání sítě mě bohatě stačí mobilní 3 Giga. Domácí síť platím kvůli 2.leté smlouvě.
Zajimalo by mě, jak odstínit byt od silného záření WiFi od sousedů.

před 3176 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
jáára

jsou na to tapety. dokonce i když seš hodně paranoidní, tak je i folie na okna.

před 3176 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek