okoun

Wi-fi modem.

Máme doma jeden wi-fi modem a nevim jestli na něj jdou připojit dva notebooky???

Odpovědi
blesk26

Určitě ano, pokud nemáte nějak naprosto nestandardně nastavené parametry sítě, tak nevidím problém. Při běžném nastavení teoreticky pojme až 254 počítačů, ale reálně si myslím, že se to číslo pohybuje tak kolem 10, poté už tu komunikaci nemusí stíhat a mohlo by to být pomalé. To ale záleží na konkrétním přístroji.

Tomáš.Š

Ano jdou ale spomalí to rychlost internetu.