Kejla

What do you think?

What yourself do you think for religion?

Odpovědi
panenka

kejlo to co jsi napsal je co si myslíte ?anglicky.

GangstaHelper

No ta druhá věta není zrovna moc správně, ale co si myslím o víře : Sucks!

Nuk nuk

To se nás ptáte, nebo to chcete přeložit či opravit?
Mohu se pokusit o vše trojí ;)

  1. Pokud se ptáte, pak má odpověď zní: Víra člověka posiluje a dává mu smysl života. Náboženství zabíjí.
  2. Pokud chcete překlad, pak Vaše otáyka má nejspíš znamenat: „Co si myslíte o náboženství?“ Ale je trošku dost špatně napsaná.
  3. Opravu tedy potřebuje. Správně by věta měla znít: „What do you thing of (nebo about) religion?“