Azzurro

Webový IMAP klient pro emailovou poštu

Existuje webový IMAP klient pro emailovou poštu?
Ve smyslu byla by webová stránka např. imapmail.cz, tady bych se mohl zaregistrovat – vytvořit si účet a k tomuto účtu připojit a ovládat(posílat a příjímat maily) přes IMAP různé svoje freemaily(gma­il.com, centrum.cz, seznam.cz)?
S tím že by vytvořený účet na „imapmail.cz“ měl nulovou kapacitu paměti, protože by zde nebyly emaily uložené?

Děkuji za odpovědi.

Odpovědi
mosoj

Nejsem ajťák, ale myslím že se nejedná o server ale protokol IMAP nebo POP.
Dříve jsem používal protokol POP a klienta Live mail, měl jsem nastaveno aby kopie emailů nezůstávaly na serveru a nebylo tam stále nic.

Nyní mám nastaven protokol IMAP a kopie mně tam zůstávájí do doby než email nezatřídím do složky nebo nesmažu. Pokud ho smažu v počítači smaže se i na serveru. Více mně vyhovovalo to předchozí nastavení, ale ajťák mně to takhle nastavil. Určitě bude možné i jiné nastavení.

anonym

Pokud by byla nulová kapacita, jak to chceš prohnat třeba s přílohou 1 MB. Na poštovním server jdi do nastavení (personalizace, tak nějak podobně),
kde si zruš, odfajkni nabídku „uchovávat odeslané zprávy“.
-
Mosoj, IMAP je dobrý právě na online synchron pošty v zařízení (MT, tablet, PC) s poštovním serverem.