DIH

Webová stránka kde se dá zjistit kdo má exekuci pro veřejnost přístupná??

Odpovědi
zzzzz

Ne taková není, podléhá to ochraně osobních údajů. Existují sice placené, ale ty jsou právě se zákonem na ochranu osobních údajů ve sporu. Nejsou ani stoprocentní, stačí aby dlužník nesouhlasil se zveřejněním, a už se tam neobjeví.

Pouze insolvenční rejstřík je veřejný.

msi

ano, na stránkých insolvenčního rejstříku „isir“ ale slouží pro ty, kteří chtějí vymáhat pohledávky, tak si to tam musej hlídat a pak si podat žádost u soudu o vymáhání…tzn. prihlasit se o svou pohledávku.
Doplňuji:
To se týká lidí v insolvenčním řízení tj. podávají osobní bankrot..

Lamalam

Takové stránky neexistují, byly by v rozporu se Zákonem č. 101/2000 Sb.

Seznam.cz

Normálně vidím která společnost či jméno má něco v nepořádku. https://www.cen­tralniregistrdluz­niku.cz/insol­vencni-rejstrik.htm Mám tam základní registraci. Jinak úřady zveřejňují na úřední desce exekuční příkazy a na internetu se vyhledávají podle jména příjmení. Najít se dají výzvy třeba od správy soc zabezpečení, že chcou peníze. No jo. To není proti zákonu. Když dlužník nemá adresu, jak se to má dozvědět, no ne?

JanRadovan

Jak už psali ostatní, tak seznam osoba, na které je uvalena exekuce není veřejně dostupná. Jiná věc je insolvenční rejstřík, který můžete sledovat veřejně. Jen pro info – během insolvenčního řízení nelze vykonat exekuci, takže v tomto ohledu vám asi insolvenční rejstřík moc nepomůže.

Ohledně různých registrů dlužníků – na ty bych si dal pozor a příliš jim nevěřil. Například známý CERD je podle tohoto zdroje falešný a nedá se mu věřit – http://pujcka­nezamestnani.cz/re­gistr-dluzniku/

Zdroj: http://abivia­.cz/oddluzeni/cas­te-dotazy/