Chubby

webkamera jako sledovací systém

Dobrý den,

chci nainstalovat jednoduchý sledovací „systém“ webkamerou. Měl by sloužit jen jako jednoduchá webkamera sledující jednu část obchodu – pokladní část. Jinak mám placený sledovací systém pro kontrolu celého obchodu od sledovací firmy.

Sháním nějaký software s možností automatického nahrávání a ukládání s podporou nahrávání zvuku. Nevíte o nějakém ? Nejlepší freeware, ale nebráním se ani placenému software, pokud by byl hodně dobrý. Budu vděčná za jakýkoliv tip.

Děkuji

Nejlepší odpověď
badisko

programy pro praci s webcamerou no mrkne te se tady .. http://www.zi­ve.cz/clanky/nej­lepsi-program-pro-zaznam-z-webove-kamery/sc-3-a-158979/default.aspx