Znáte nějaký kvalitní český nebo i zahraniční web zabývající se vesmírem?

Zdravím všechny,

Zajímalo by mě, zda znáte nějaký kvalitní český nebo i zahraniční web, který se zabývá přímo a pouze vesmírem. Znáte? Podělte se a jestli ne, přejete si, aby nějaký takový to projekt spustil? Jednou jsem takový provozoval a přemejšlím, jestli v takovém odvětví i nadále pokračovat. Zda to má nějaký smysl a takový projekt by se uchytl či ne.

Děkuji předem za dotazy…

Odpovědi
Zbynas

Žádný kvalitní web neznám a také jsem přemýšlel o jeho založení, ale mám teď jiné věci na práci :) Každopádně i kdyby existoval, pořád takové weby budou odlišné. Záleží pro koho má web být. Zda-li širokou veřejnou společnost – pro laiky, pokročilé nebo úzkou vědeckou společnost.

Řekl bych, že je základ rozmyslet hlavně tohle, protože není úplně dobré míchat články pro laiky s články pro profíky … Takže nad tím se zamysli a pak přeji hodně štěstí, sám bych rád takový web uvítal :)

setapouch

Ano, znám, astro.cz. Opět nemám dotaz, přesto nemáš zač.

Fienir

ne jen vesmirem, ale i fyzikou, ale jeho tvurci jsou nejlepsi astrofyzici v ČR:
www.aldebaran.cz