Avatar uživatele
Blecha

Web na zjištění výbavy počítače ?

existuje web, který mi ukáže vlastnosti mého pc ? popřípadě jestli by mi šla nějaká hra ?
Doplňuji:
microsoft windows xp home edition, AMD sempron™ processor 3400+, 1,81 GHz , 512 mb RAM. Zvládne fifu 10 ? když ji pustím tak mi naskočí tabulka že aplikace neodpovídá

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, Radovan M, kokoťenko před 5070 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
rynek878

web to teda nevím,ale tento program (free) vám o vašem PC toho řekne mnoho:

zde je čeština či slovenština:
http://cestiny­.idnes.cz/sof­tware/everest-home-c9r-/clanek.A041027_007­71_bw-cestiny-software_bw.idn
Doplňuji:
Společnost Electronic Arts zveřejnila oficiální hardwarové požadavky připravovaného fotbalového titulu FIFA 10. Pokud si tedy budete chtít zahrát zase o něco reálnější fotbalovou simulaci, tak váš stolní miláček bude muset disponovat minimálně procesorem o frekvenci 2,4 GHz, 512 MB RAM (pro Visty 1 GB), grafickou kartou s alespoň 128 MB a podporovou Pixel Shaderu 2, zvukovkou kompatibilní s DirectX 9.0c a samozřejmě dostatečným místem na pevném disku. V tomto konkrétním případě by vám mělo postačit 4,4 GB.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/

Upravil/a: rynek878

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

je třeba si uvědomit že web nemá technicky možnost se šťourat jakkoliv ve vnitřnostech počítače na úrovni hardware konfigurace.

K tomuto účelu je třeba použít aplikaci.
Pokud ti jde pouze o to zda bude nebo nebude fungovat nějaká hra, tak to si bezesporu vyžádá odlišný přísup.

Uprav svoji otázku a doplň ji o informace o grafické kartě (ATI, NVIDIA, INTEL, jaký model) a CPU (AMD, INTEL, jaký model, jaká frekvence) a RAM (velikost operační paměti) na základě toho ti dáme poměrně dobrou představu co zvládne tvůj počítač za hry, a co už ne.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GangstaHelper

Přesně to, co chcete, umí web www.CanYouRunIt.com . Vyberete software a napíše Vám to, jestli splňuje požadavky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek