Blecha

Web na zjištění výbavy počítače ?

existuje web, který mi ukáže vlastnosti mého pc ? popřípadě jestli by mi šla nějaká hra ?
Doplňuji:
microsoft windows xp home edition, AMD sempron™ processor 3400+, 1,81 GHz , 512 mb RAM. Zvládne fifu 10 ? když ji pustím tak mi naskočí tabulka že aplikace neodpovídá

Nejlepší odpověď
rynek878

web to teda nevím,ale tento program (free) vám o vašem PC toho řekne mnoho:

zde je čeština či slovenština:
http://cestiny­.idnes.cz/sof­tware/everest-home-c9r-/clanek.A041027_007­71_bw-cestiny-software_bw.idn
Doplňuji:
Společnost Electronic Arts zveřejnila oficiální hardwarové požadavky připravovaného fotbalového titulu FIFA 10. Pokud si tedy budete chtít zahrát zase o něco reálnější fotbalovou simulaci, tak váš stolní miláček bude muset disponovat minimálně procesorem o frekvenci 2,4 GHz, 512 MB RAM (pro Visty 1 GB), grafickou kartou s alespoň 128 MB a podporovou Pixel Shaderu 2, zvukovkou kompatibilní s DirectX 9.0c a samozřejmě dostatečným místem na pevném disku. V tomto konkrétním případě by vám mělo postačit 4,4 GB.

Zdroj: http://www.slu­necnice.cz/sw/e­verest/

Další odpovědi
anonym

je třeba si uvědomit že web nemá technicky možnost se šťourat jakkoliv ve vnitřnostech počítače na úrovni hardware konfigurace.

K tomuto účelu je třeba použít aplikaci.
Pokud ti jde pouze o to zda bude nebo nebude fungovat nějaká hra, tak to si bezesporu vyžádá odlišný přísup.

Uprav svoji otázku a doplň ji o informace o grafické kartě (ATI, NVIDIA, INTEL, jaký model) a CPU (AMD, INTEL, jaký model, jaká frekvence) a RAM (velikost operační paměti) na základě toho ti dáme poměrně dobrou představu co zvládne tvůj počítač za hry, a co už ne.

GangstaHelper

Přesně to, co chcete, umí web www.CanYouRunIt.com . Vyberete software a napíše Vám to, jestli splňuje požadavky.