tomvot99

Web Design / Photoshop

Ahoj,
už je to pár let, co pracuji s Adobe photoshopem. Úprava fotek, loga apod.
Chci se ale začít učit web design, ale nikde k tomu nemůžu nalézt žádný konkrétní návod + jak to pak vložit do html kódu.
Pokud je tu někdo, kdo se v tom vyzná a rád poradí například nějakou stránkou, na které bych se to mohl naučit, budu rád !
Díky

Odpovědi
Awe

Pokud neumíš Html tak je kódovaní složité…Jestliže ho ovládáš tak by si s tím neměl mít problém.Jednoduší je když si v PHP stáhneš nějakou „theme“ a upravíš si jí k obrazu svému.Doladit to v kódování už je hračka a otázka pár minut :)

danyy

Aby jsi mohl dělat web design musíš se zamyslet na jaký web to chceš a jaký bude mít ten web system (php-fusion, wordpress a td..) jestli chceš dělat jen webdesign tak uděláš návrh pošleš to někomu kdo umí na ten redakční system kódovat design ten ti to pak kolem 400kč nakóduje