hubickova

Walkman na Sony Ericsson W200i

Proč mi na telefonu,když si pustím písničky,tak se mi tam cpou i zvuky,které mám stažené na odlišné vyzvánění.Písničky mám stažené na kartě a zvuky na telefon,ale stejně mám v seznamu skladeb i ty stažené zvuky.Co dělám blbě??

Odpovědi
BANAN93

to se mi taky stávalo s mojim w350i a bylo to tím že se mi něco namačkalo na ovládání walkmanu v kapsa a namlátilo mi to do seznamu zkladeb i ty polifoní melodie tak sem musel do menu walkmanu a zase si je tam vymazat..... zamkni si klávesy když posloucháš