Shizuka

Wacom Inkling

mám problém chtěla bych vědět výrobek Wacom Inkling je pro kreslení
abyste tuto otázku pochopili přečtěte si někdo recenzy nebo
se podívejte na youtube na nějaké video s tímhle produktem Wacom Inkling
.. no a chtěla bych se zeptat když budu do toho malovat
a budu malovat jen základy a ty základy pak budu chtít vygumovat
vygumuje se mi to i v tom přístroji nebo to tam už zůstane ?

Odpovědi
ELLen13

Taky jsem nad ním uvažovala, 2 dny jsem brouzdala na internetu a sháněla info – toho video mě dokonale odradilo http://www.ama­zon.com/Wacom-Inkling-Digital-Sketch-MDP123/product-reviews/B005KPU­YVA/ref=pr_all_sum­mary_cm_cr_acr_im­g?ie=UTF8&show­Viewpoints=1 doporučuju shlédnout a vybrat si spíše tablet od wacomu.