W7 licence

zakoupil jsem zcela originalni verzi w7 home premium dvd vup family pack s licenci pro 3 pocitace a nainstaloval jsem ho do notebooku Gateway s product code.pak jsem si opsal v okne pro aktivaci kody,pres telefon ziskal aktivacni kody ,ty mam zapsane na papairu.,z telefonu microsoftu.pak mi ale notebook kleknul.a ja ztratil krabici i s product key.jak se mam ted dostat k licenci?
Doplňuji:
jo,a na notebooku mam stitek originalu zespoda nalepenej,ale na nem product key nejni

Nejlepší odpověď
Bedy

Pokud nekleknul dv notebooku isk, dalo by se to z něj „vycucnout“.

anonym

prosim podrobneji