Avatar uživatele
SADLIK

Poradíte, jak vyřešit problém, který se týká vztahů mezi otcem a synem?

Syn nechce na svém baráku v 38 letech nic dělat- jen to nejnutnější- a vadí mu, když se snažím ho udržovat já.Žije jenom zaměstnáním a po práci zábava, to ale na chalupě nejde. Velké prostory, zahrady, úklid, zvířectvo-sušení sena a jiné věci. Když ve svých 65 letech mám všeho plné zuby, on si domů vodí návštěvy a já se po práci ani nevyspím. Mohl bych barák na dobro opustit, ale je mi líto vložených nemalých peněz, které by se změnily v nic. Jak s toho ven? Co s touhle situací dělat?

Původní neotázka
VZTAHY SYN OTEC. Po našem,celoživotním snažení a všech úsporách máme vesnické stavení na slušné úrovni.Dostal ho syn.JAK MI NEMÁ BÝT LÍTO PENĚZ? ZA ČTYŘI ROKY, CO SYN PŘEBRAL BARÁK DO SVÉHO UŽÍVÁNÍ SE VŠE VRACÍ DO DOBY, KDY JSME MY BARÁK PŘEBÍRALY A KDY NA NĚM NEBYLA ZDRAVÁ ANI STŘECHA. ČTYŘICET LET PRÁCE, VŠECHNY ÚSPORY A ZA SVÉHO ŽIVOTA SE MÁM OPRAVDU V KLIDU DÍVAT, JAK TO BYLO NA NIC? OPRAVDU, BYLO TO NA NIC, KDYŽ S TOHO STEJNĚ NIC, PRO DALŠÍ POKRAČOVÁNÍ RODU NA CHALUPĚ NEZBUDE.DŮM JE O STO LET STARŠÍ NEŽ JÁ.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 2670 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Odpoveď byla označena jako užitečná

Vy žijete způsobem, jaký byl obvyklý pro vaši generaci. On žije způsobem, jaký je obvyklý dnes. Dopustil jste se chyby, že jste mu dům daroval, teď už nemáte cestu zpátky. Dům je jeho, on určuje pravidla, jak se v něm bude žít.
Jediná rada kterou vám mohu dát – prodejte co můžete a odstěhujte se.
BTW: Až jemu bude 65, také bude nadávat na mladší.

Upravil/a: dubraro

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?SADLIK Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Zde jsou možnosti:
http://www.epra­vo.cz/top/clan­ky/vraceni-daru-v-nove-uprave-aneb-odvolani-pro-nouzi-a-nevdek-91453.html

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Kryšpín

Pane Sadlik, jak uvádí Drap, vydědit, omezit, jinak se dožijete ještě horších věcí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
df

Jak vam muze byt lito penez a rict, ze by se zmenili v nic? Vzdyt je to vas syn a komu jinemu, nez detem.Kaslete na prachy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
redy

Tohle jsem četla na seznam.cz

Nechápu co to má za smysl, pochybuji že se jedná o tebe.

Měl si dát zdroj…

před 2670 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek