klokan

Vztahuji se nejake zakony na plot,kdyz jej chci pronajimat jako reklamni plochu?

Odpovědi
chudst

Je-li váš, není památkově chráněn, apod., můžete na něj nechat umístit i reklamu. (Dle mého soudu, odborník nejsem.)

zdeny

Myslím že si tam můžeš dát co chceš ale pokud z toho budeš mít příjem tak tě asi daně neminou ☹

venkovan

Není to zas tak jednoduché, exisu´tují určité dopravní předpisy, stavební apod., které se sice nedodržují, ale občas se úřady pomatou a začnou běsnit.
Takže šel bych se zeptat na úřad, asi na pověřenou obec.