SickBreed

Vztahuje se? Zákon o regulaci reklamy.

Vím že zákon o regulaci reklam vztahuje zákaz na podprahovou reklamu. Mě osobně zajímá, zda-li je zakázané vytvářet podprahové vjemy, nebo se to týká pouze té reklamy. Pokud budu mít video v kterém bude podprahový vzkaz mějte lepší náladu – je to zakázané?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

já už sem tu kdysi uvažoval nad tím, že když si naptám nějaké děvče k sobě domů aby semnou shlédlo film, tak že tam dám pár podprahových snímků pusinkujících se lidí, že bych tím ten večer mohl trochu okořenit … a s přibývajícími léty bych to obměňoval (vysavač, pračku, žehličku, nádobí, pečené kuřátko …)

a nepřišel sem na nic zásadního, proč by to mělo být nelegální, když to nepoužiješ ke komerčním účelům…