Elssir

Vztahuje se Studentský účet pro Autodesk i na studenta Ekonomické školy, či jen na studenty IT?

Ptám se jelikož studenti to mají zdarma, ale mě zajímá, jestli to je jen pro určitý okruh studentů.
Doplňuji:
Abych to upřesnil.
Studuji Ekonomiku, ale amatérsky se zajímám o programování a animace.
A chci vědět jak se věci mají než se do něčeho vrhnu.

Odpovědi
anonym

http://studen­ts.autodesk.com/

Funna

no nejak nechápu, nač potřebuje ekonom grafický program určený ke konstruování…ale v licenci je jasně napsáno, že se nesmí použít ke komerčním a profesionálním účelům, ale jen k výuce…