trabant18

Vztahuje se soudní zákaz přiblížení i na zaměstnání?

Tzn. když má osoba č. 1 soudní zákaz přiblížení na 500 metrů k osobě č. 2 a osoba č. 1 pracuje cca 200 metrů od bytu osoby č. 2, nesmí se v práci zdržovat v době, kdy je osoba č. 2 doma? Tudíž přichází o práci? Nebo se to na tuto situaci nevztahuje?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

To je blbost, osoba číslo1 by mohla u soudu namítnout, že pracuje 200metrů od bydliště osoby číslo 2 a soud by k tomu přihlédl.
Doplňuji:
Pokud by byl takový zákaz pravomocný, tak se vztahuje na všechno.