jantar235

Vztahuje se poslední prezidenská amnestie také na zákaz řízení motorových vozidel?

.Řidičskž průkaz my byl odebrám po dovršení 12 bodů.Za překročení rychlosti v obci.

Nejlepší odpověď
brillant

Zákaz řízení

Další odpovědi
Drap

Zákaz řízení

Pokud vím, tak se tam o zákazu řízení nic nepíše, takže neřídíš dál !

hanulka11

Zákaz řízení

zde si přečti na co se vztahuje
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/tak-jste-se-konecne-dockali-amnesie

láďa1

Zákaz řízení

Jestli někdo jezdí tak,že „získá“ 12 bodů tak nemá co dělat za volantem!!!!!!!!V­ážený pane Jantar235 buďte rád,že jste v té obci nikoho nezabil…!!!!!

venkovan

Zákaz řízení

Nevím – ale reaguji víc na Láďu 1. 12 bodu lze nasbírat za několik dní. A bez problémů při běžné jízdě. Protože i slušní policisté přiznají, že rychlost v obci běžně překročí, protože se třeba víc soustředí na provoz před sebou, na chodce u přechodu, děti apod., a u moderního auta rychlost o nějakých 15 až 20 km naskočí během chvilky. A než si toho řidič všimne, má naměříno. Proto bodové měření neberu za férové – respektuji úsekové které eleminuje chvilkové navýšení rychlosti..

viki 258

Zákaz řízení