Vztahuje se na mě amnestie?

Dobrý den,byl jsem před necelymy 2 lety podmíněně propuštěn a podmínku mám ještě 2 roky.Bude se na ni vztahovat amnestie,popř­.nějake zkrácení?měl jsem sloučene tresty podvod,zpronevěra a zanedbání povinne vyživy.děkuji za odpověd.

Odpovědi
standa

NEVZTAHUJE !

Všechny vámi uváděné trestné činy zůstávají trestnými i podle nového trestního zákoníku a ani případné krácení se neuplatní, protože v těchto případech se výše trestů nezměnila.