Vztahuje se amnestie i na řidičské oprávnění?

dobrý den. já řidičák měl ,vypil jsem a zastavila mě hlídka policie a tak sem o něj přišel . měl sem to soudně jako trestný čin. dostal jsem zákaz řízení po dobu 2 let a ktomu ještě podmínečný trest 3 měsíce na 2 roky . dostanu tet spátky řidičák stahuje se to i na mě?? děkuji popřípadě prosím odepsat na email seralicek11@seznam.cz děkuji

Odpovědi
standaQ

NEVZTAHUJE !

Vy jste se dopustil trestného činu § 201 Ohrožení pod vlivem návykové látky, který zůstává trestným činem i podle nového trestního zákoníku včetně uložených trestů.