Lateefa

Vztahuje se amnestie i na osobu, která má dvě podmínky?

Vztahuje se amnestie i na osobu, která má dvě podmínky? nikdy neseděl, ani nemá momentálně nastoupit do vazby. Chci se jen zeptat, zda mu budou podmíněné tresty smazány. Podmínky má za ilegálni držení drog a za stalking.

Odpovědi
odpovídámež

Samozřejmě že ano:)

meTTax

Dobrý den,

na libovolný počet podmínek, přičemž nezáleží na délce zkušební doby,ale na délce podmínečně odloženého trestu odnětí svobody. Aby se na ně amnestie vztahovala, musí být každý podmínečně odložený trest odnětí svobody dlouhý maximálně 24 měsíců.

Zůstávám s pozdravem.