smrz3

Vztahu je se amnestie vydaná panem Klausem na odebrání řidičského průkazu a řízení pod vlivem alkoholu ?

Měl bych otázku v květnu minulého roku mi byl odebrán řidičský průkaz za řízení pod vlivem byl mi udělen trest odebrán Rp na 2 roky a uložena podmínka na dva roky . Tak se chce zeptat jestli se na to vztahuje letošní amnestie ?? děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
terry

  1. podívej se na mnoho dalších otázek a odpovědí na toto téma
  2. zcela logicky – ne. To by byl na silnicích v tu ránu pěknej čurbes
  3. příště si vyber. Buď chlastej nebo šoféruj!

Další odpovědi
hanulka11

nevztahuje

Karin0406

Terry, tak hlavně, že Ti nevadí, že bude na ulici bude spoustu zlodějů a násilníků 🙂

feerrdyy

myslim ze jo

Doplňuji:
obrat se na mestky urad kde ti byl odebran ridicky prukaz nebo to zkus na okresnim soudu kde projednavaly tvuj .......