Respire

Vztah k fotbalovému klubu

Lidi, jak si může člověk vybudovat vztah k např. fotbalovému klubu ? Že je třeba schopnej brečet když prohrajou v LM nebo i brečet štěstím ? Vždyť ty hráče většina osobně nezná, když je to zahraniční klub. Díky za odpovědi

Nejlepší odpověď
marci1

Fandění klubu, který hraje ve Vašem městě je jistě normální. Město máte rád a chcete, aby se mu dařilo a mělo úspěch. A když je to zahraniční klub, tak třeba fandíte Ronaldovi, Messimu, Rosovi ap. Fandovství je fajn, je to adrenalin. 🙂

Další odpovědi
Nazdar Bazar

Každý chce někam patřit a z klubu je rodina. Padouch nebo hrdina, my jsme jedna rodina.