Vzpomněl jsem si na vtip,je asi tak ze 7. třídy ZŠ…

Pouští jede muž na velbloudovi,ten už sotva plete nohama.Situace začíná být kritická,ale najednou se v dáli objeví nápis: „VELBLOUDÍ SERVIS“.
Doplazí se do servisu,muž vysvětlí servizákovi problém a ten mu řekne: „Zacouvejte si na rampu“.Zacouvají a servisman švihne velblouda hůlkou přes takový ty kulatý mezi nohama. Velbloud zaječí a v mžiku je v prachu.
Ohromený cestovatel vyčítavě křičí :„Můžete mi říct,jak ho mám asi dohnat“?
A servisman mu řekne: „Zacouvejte si na rampu“.

A teď malý problém – má to prý pokračování – neznáte ho??
Doplňuji:
Zjistil jsem to,ale bylo to peklo.

Muž tedy běží,doběhne ke svému baráku a křičí na svoji ženu:„Stará,kdyby jsi viděla našeho velblouda,tak ho chyť,já se ještě trochu proběhnu“.

Nejlepší odpověď
kapka

Teda, kdo ho 100% zná, toho upřímně lituju. 🙂

Další odpovědi
Miroslavst

A proč má couvat na rampu, když to má vpředu? :D

quentos

podle zdroje zde tento ftip končí ;{)> pokračování to tedy nemá

Zdroj: www.ivtipy.cz/nah­led-vtipu-velbloudi-servis

Bumbes

kapka to přeci uhádla…