rybíz

Vzpomínáte si na pohádky v rádii?

Jako kluk jsem je poslouchával rád. Často bych si rád některou poslechl, třeba když na rybách poslouchám rádio. A co vy?
Doplňuji:
Posloucháš je na jaké rádiové stanici?

Nejlepší odpověď
annas

Já jsem se na pohádky v neděli po obědě těšila. Ještě jsem ráda poslouchala v sobotu od 14.00 h hry pro mládež.

Další odpovědi
iceT

Dnes uz ne,ale jako mali ano,mamka naladila,nasle­dovala poloha leziciho strelce a konec nikdy neslysela.

bobánek

Myslíte na stanici Praha v devatenáct nula nula?Ano pamatuju.

Toruk

Mám je rád, poslouchám je dodnes. V neděli v jednu.

anonym

Neděle,po obědě,Radio po drátě.Poslouchal,a jak.

led

To muselo byť. Vždy v nedeľu o 8.hodine.